Poniedziałek, 26 lutego 2024

Wielkopolska firma SITAG została laureatem nagrody RED DOT Design Award.

7 lipca 2023

Od 1955 roku Design Zentrum Nordrhein Westfalen (Essennagrodz ) przyznaje nagrodę RED DOT Design Award. Nagrody te są odpowiednikiem Oscarów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Z przyjemnością informujemy, że produkty SITAG zdobyły tę wyjątkową nagrodę po raz trzeci z rzędu.

Nagroda

Fotel WOODI jest kolejnym krokiem po sukcesie fotela SITAGWAVE zaprojektowanego w 2009 roku przez Uliego Witziga i SITAGEGO zaprojektowanego przez Volkera Essinga w 2010 roku. Fotel Woodi został wybrany jako zwycięzca spośród 4500 konkurentów w konkursie Red DOT 2012. Nagrodę otrzymała Anna Vonhausen, dyrektor kreatywny SITAG Seating Forms. SITAG jest teraz w stanie konkurować z międzynarodowymi firmami, które są znane z wysokiej jakości produkcji.

Woodi WD100120

Jury uznało, że fotel WOODI łączy w sobie dwa pozornie sprzeczne trendy. Nowoczesny wygląd został osiągnięty dzięki zastosowaniu tradycyjnych technik produkcji, co pozwoliło zachować klasykę w futurystycznej formie. WOODI to mieszanka wytworów człowieka i natury, które tworzą harmonię i całość. W tym przypadku połączenie drewna (siedzisko), metalowej ramy i metalowej podstawy sprawdza się idealnie.

Fotele WOODI można dopasować do każdego wnętrza dzięki wielu opcjom: rodzaj i wykończenie sklejki, rodzaj i rama, kolory, tapicerka.

Gratulujemy firmie SITAG oraz projektantce i życzymy dalszych sukcesów projektowych!

Vank_WOODI_ WD100324

Proszę o ocenę wpisu!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić

Prześlij ocenę

Średnia ocena 5,/5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.