Poniedziałek, 15 lipca 2024

Trendy w projektowaniu biur 2018

6 sierpnia 2023

To świetny czas na odświeżenie wnętrz naszych biur. Modyfikacje mogą zmotywować nas do działania. Powiew świeżości i nowe udogodnienia sprawiają, że czujemy się bardziej zmotywowani i chętni do podejmowania ambitnych wyzwań. Nowy rok - nowe pomysły i trendy na wystrój biura. Co jest teraz w modzie?

1. Światło i przestrzeń

Nawet jeśli zawsze jesteś w dobrym nastroju i pełen energii, małe i ciemne wnętrza mogą być przygnębiające. W 2018 roku popularność dużych i jasnych przestrzeni nie spadnie, ale wzrośnie. Nie ma w tym nic dziwnego. Kiedy nadchodzi wiosna i przynosi ze sobą dużo słońca, nasz poziom energii wzrasta, a przygnębienie jesieni i zimy znika. Zapewniając odpowiednią ilość światła w miejscu pracy, możemy zmniejszyć dyskomfort związany na przykład z tym, że zmierzch zapada szybko, a pogoda jest często deszczowa i przygnębiająca.

Meble biurowe IDEA

Meble biurowe EVRO

2 Niezwykłe kombinacje

W 2018 roku nie powinniśmy bać się eksperymentować z nietypowymi połączeniami. Na przykład łącząc nowoczesną, chłodną szarość z intensywną czerwienią, żywą pomarańczą lub soczystą limonką. Jeśli pasuje to do naszego biznesu, możemy zdecydować się na styl glamour, który charakteryzuje się kryształami i mnogością elementów, które wydają się być ze sobą sprzeczne.

Lada recepcyjna ANTRA

3. Kwiatowe wzory

Rok 2018 to rok eleganckich kwiatów, które będą cieszyć oczy niezależnie od pory roku. Nowoczesne wnętrza często charakteryzują się surowością, która może sprawiać, że wydają się one mało zachęcające. Udekorowanie ściany kwiatowymi i wyrazistymi ornamentami doda tym przestrzeniom odrobinę ciepła. Taka dekoracja sprawia, że zapominamy, że znajdujemy się w środku dużego, ruchliwego miasta. Wolimy być gdzieś, gdzie szumią zielone korony drzew i brzęczą pszczoły.

4. Czerwone meble

Kolor czerwony może również "przełamać" monotonię i poprawność jednolitych aranżacji, w których dominują beże, szarości czy biel. Powyższe kolory są bardzo popularne, ale mogą być nudne, szczególnie dla osób, które lubią różnorodność i potrzebują stymulacji. Silne bodźce wizualne pobudzają umysł do "produkowania niezwykłych pomysłów". Kolor czerwony powinien być wprowadzany z umiarem, gdyż jego nadmiar może wywoływać niepokój i agresję.

Booi-Bejot

VANCOUVER ROZWIĄZANE ŚCIANY

5 Skandynawska funkcjonalność i ciepło

Styl skandynawski charakteryzuje się miękkimi sofami, poduszkami, bielą i ciepłym oświetleniem punktowym. Duże, odsłonięte okna są również częścią stylu skandynawskiego. Tego typu przestrzeń jest bardzo atrakcyjna dla osób wrażliwych na pogodę.

CLOUD - fotele recepcyjne

Fotel FAN 10E

Fotel Zoom

6 Przeszklenie

Przezroczyste lub mleczne szkło może być używane do oddzielenia biura od świata zewnętrznego. Może również pełnić funkcję ściany. Może służyć jako drzwi lub blat stołu. Jego obecność w nowoczesnych przestrzeniach biurowych jest bardzo pożądana, ponieważ nie tylko dobrze wyglądają, ale także mają bardzo prostą funkcjonalność.

7 Elementy drewniane

Warto dodać drewno do wnętrza, aby je ocieplić. Ten naturalny materiał jest piękny w każdym otoczeniu, czy to w górskim domku, czy w ultranowoczesnym biurze na 40. poziomie wieżowca.

VANK_PLIO - Krzesło dla gości

Meble biurowe DUO-U

Stół biurowy z eleganckim wykończeniem

Ważne jest, aby wybierać to, co modne. Ważne jest, aby brać pod uwagę nie tylko najnowsze trendy, ale także to, jak wpływają one na nasze samopoczucie. Jeśli jesteśmy rozczarowani lub poirytowani perspektywą zmiany, powinniśmy dokładnie przemyśleć decyzję, którą zamierzamy podjąć. Wszystkie te rzeczy - kolory ścian, oświetlenie, meble do biura - powinny być dopasowane do naszych potrzeb.

Zachęcamy do oceny wpisu!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić

Prześlij ocenę

Średnia ocena 5,/5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.