Niedziela, 14 kwietnia 2024

Dlaczego warto powierzyć meble biurowe firmie zewnętrznej

8 maja 2023

Wygląd i aranżacja biura może mieć znaczący wpływ na wydajność pracowników, a także na przyszłość firmy. Meble do biura różnią się od mebli do mieszkania. Jest to trudniejsze zadanie. Meble biurowe powinny odzwierciedlać misję firmy, jej charakter (premium, innowacyjność, wyjątkowość) i wyróżniać się. Celem projektowania biura jest stworzenie środowiska zachęcającego do współpracy - miejsca, w którym ludzie mogą tworzyć, działać i komunikować się.

Aby stworzyć w pełni funkcjonalne biuro, musimy wziąć pod uwagę specyfikę firmy, jej działalność, działy, ilość i rodzaj pomieszczeń biurowych, a także charakter pracy poszczególnych stanowisk.

Ważne jest, aby inwestować w meble biurowe, ponieważ to się opłaca. Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielny zakup mebli, korzystając z aukcji internetowych lub sklepów. Takie rozwiązanie może prowadzić do problemów z aranżacją, a także brakiem zgodności z zasadami ergonomii i funkcjonalności.

Oferty

Contino oferuje swoim klientom znacznie więcej niż tylko meble. Oferujemy specjalistyczne usługi, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Obejmują one wykonanie pomiarów, stworzenie najlepszego projektu oraz montaż mebli. Ponadto uważnie obserwujemy rynek i współpracujemy z najlepszymi producentami mebli, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych mebli - ergonomicznych, funkcjonalnych i o ciekawym wzornictwie.

Celem Contino jest stworzenie w pełni współpracującego biura dla każdego klienta. Contino oferuje swoim klientom szeroki zakres usług - od wstępnego pomysłu, profesjonalnego doradztwa, projektu i oferty, poprzez dostawę, montaż, gwarancję i wsparcie pogwarancyjne.

Współpraca z Contino obejmuje kilka etapów.

1. Badanie Potrzeb, aby później jak najkorzystniej uwzględnić je w sporządzanym projekcie. Klient może na tym etapie dostarczyć rysunki architektoniczne w postaci projektów, wydruków lub w formie elektronicznej. W przypadku braku takich projektów dokonujemy pomiaru.

2. Stworzenie projektu uwzględniającego ergonomię, styl wnętrza i indywidualność

aranżacja-biuro-klient

preferencje. Równolegle z projektem przygotowywana jest odpowiednia oferta. Obejmuje ona propozycję projektu (i wizualizacji) oraz wycenę, która jest przedstawiana do akceptacji jako wstępny kosztorys. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy na tym etapie dokonać zmian.

3. Realizacja zamówienia: Po ustaleniu ostatecznego projektu, sposobu finansowania oraz terminów realizacji, zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. Czas oczekiwania na meble jest uzależniony od specyfiki. Może on wynosić od 3 do 4 tygodni.

4. montaż: W umówionym terminie wykwalifikowana ekipa montażowa montuje meble zgodnie z zaakceptowanym projektem. Robią to sprawnie i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich norm i wymogów gwarantujących trwałość i jakość mebli.

Leasing to jeden ze sposobów finansowania inwestycji. Zobacz również leasing mebli do biur.

Prosimy o ocenę wpisu!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Wystaw ocenę

Średnia ocena 5./5. Liczba głosów: 1

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.